FORUM MAKROEKONOMIJA-MEĐUNARODNA EKONOMIJA
Please log in

Join the forum, it's quick and easy

FORUM MAKROEKONOMIJA-MEĐUNARODNA EKONOMIJA
Please log in
FORUM MAKROEKONOMIJA-MEĐUNARODNA EKONOMIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kako polazu ispit studenti starijih generacija?

3 posters

Go down

kako polazu ispit studenti starijih generacija? Empty kako polazu ispit studenti starijih generacija?

Post by jefimy Sat Jun 20, 2009 8:00 pm

Student sam generacije 04, ispit iz medjunarodne ekonomije nisam polozila.
Palo mi je na pamet da bih ga mozda spremala za jul.
Zanima me po kojoj knjizi studenti starijih generacija polagalu ispit, novoj ili staroj?
Unapred zahvalna.

jefimy

Number of posts : 1
Registration date : 2009-06-20

Back to top Go down

kako polazu ispit studenti starijih generacija? Empty Re: kako polazu ispit studenti starijih generacija?

Post by dpopovic Sat Jun 20, 2009 8:05 pm

Sve pise u info-paketu za ovaj predmet na sajtu fakulteta, to vam je dobar uvod u spremanje ispita.

dpopovic
Admin

Number of posts : 597
Registration date : 2008-05-31

https://danapopovic.forumotion.com

Back to top Go down

kako polazu ispit studenti starijih generacija? Empty Re: kako polazu ispit studenti starijih generacija?

Post by helena68 Sat Jun 20, 2009 8:06 pm

Moras po novoj knjizi, ispit se polaze u dva dela, prvi deo u ERC-u kao test pitanja i pozuri jer ce u septembu instalirati u program negativne poene, u julu ih nece biti pa je opustenije za rad, drugi deo je usmeni koji se radi pismeno par dana posle polozenog ERC-a. Taj usmeni je slican kao usmeni kod prof. Pelevica prosle godine. Znaci ima kratka pitanja, crtanje grafika, zadatke, a i mini esejska pitanja. POZZ

helena68

Number of posts : 9
Registration date : 2009-02-09

Back to top Go down

kako polazu ispit studenti starijih generacija? Empty Re: kako polazu ispit studenti starijih generacija?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum